Vianoce na Markíze - čo všetko uvidíte?

23. 12. 2008 19:30 | Autor: dodes29

Aj tento rok pre vás TV Markíza pripravila počas vianočných sviatkov tie najkrajšie rozprávky a najlepšie filmové tituly, pri ktorých sa zabaví celá rodina. Chýbať nebude ani pôvodná tvorba, ktorú tieto Vianoce zastúpi jedna z najpopulárnejších relácii tohto roka - Modré z neba. Ale poďme pekne po poriadku, čo na vás počas troch sviatočných dní čaká?


Štedrý deň - 24.12.2008

Ranostajovia si môžu už o 7.45 hod. pozrieť klasickú ruskú rozprávku Sadko, ktorú vystriedajú Shrekove prvé Vianoce. Predpoludním sa budete smiať aj na Veselých Vianociach  Mr.Beana. Rozprávkovú klasiku ešte pred obedom zabezpečí úspešná rozprávka Zdeňka Trošku Z pekla šťastie. Na poludnie pripláva na televíznu obrazovku jedna z najpopulárnejších kreslených postavičiek Nemo. Popoludní nebude chýbať kúsok rozprávkovej romantiky vo filme Začarovaná Ella, ktorú vystrieda stará dobrá česká klasika Bol raz jeden kráľ. Ešte pred Štedrou večerou vás pobaví Tomáš Holý v komédii Ako vytrhnúť veľrybe stoličku. Vianočná rozprávková klasika príde na rad o 19.00 hod. Ešte stále netušíte? „Šaty s vlečkou, stříbrem vyšívané, ale princezna to není, jasný pane.“ Áno, pod vianočným stromčekom nemôžu chýbať Tri oriešky pre Popolušku. O dojímavé príbehy nebude núdza v špeciálnom vianočnom vydaní relácie Modré z neba s Vilom Rozborilom, ktorého vystrieda Gérard Depardieu v komédii Posledné Vianoce.


Vianoce na Markíze - pozrite sa! Mrázik


1.sviatok vianočný - 25.12.2008

Ráno nebude opäť chýbať ruská klasika - tento raz rozprávka Finist jasný sokol. Predpoludním vás celkom určite osloví romantický príbeh hokejistu a krasokorčuliarky Ľadové ostrie. Popoludní zastúpi českú rozprávkovú klasiku Princezná z mlyna. Útok na vaše bránice chystá najneposlušnejšie dieťa na svete v komédii Ten chlapec je postrach 2. Podvečer príde opäť Tomáš Holý, najrozkošnejšie dieťa českej komédie, v pokračovaní neskutočných dobrodružstiev malého Vaška, jeho mamky, ocka a deda v prázdninovom filme Ako dostať otecka do polepšovne. Večer o 20.00 hod. opäť klasika - Jakubiskova nezabudnuteľná a nezameniteľná Perinbaba, exkluzívne iba na Markíze! Večer vyvrcholí veľkou televíznou premiérou dobrodružno-fantazijného kinohitu Kliatba bratov Grimmovcov.


Vianoce na Markíze - najlepšie rodinné komédie

2.sviatok vianočný - 26.12.2008

Ranné osvieženie prinesie Krásna Varvara, ktorú vystrieda Robin Williams vo fantazijnom príbehu Jumanji. Verili by ste, že Santa Clause sa žení?! Dôkaz vám prinesie rodinná komédia v piatok predpoludním. Popoludnie bude patriť pokračovaniu českej rozprávky Princezná z mlyna 2, ktorú vystrieda televízna premiéra animovanej komédie Asterix a Vikingovia. Podvečer príde na rad ďalšia sviatočná klasika - najlepšia česká komédia storočia - S tebou ma baví svet. Večer o 20.00 hod. na vás do tretice počká vianočný rozprávkový hit - Mrázik. Slzám smiechu sa neubránite pri ďalšej filmovej premiére na Markíze - bláznivej komédii Ružový panter.Počas troch sviatočných dní na vás čaká skutočne bohatá rozprávková a filmové ponuka. Viac informácií nielen o vianočných filmoch postupne nájdete v našej sekcii Filmy a seriály. Už teraz pre vás pripravujeme tipy na ďalšie televízne lahôdky. Ak zostanete verní aj počas sviatkov internetu, sledujte náš web a dozviete sa ako trávia Vianoce a Silvester známe moderátorske a herecké tváre a poodhalíme aj trochu viac zo silvestrovkej televíznej ponuky. Verte, že sa máte na čo tešiť.


Neprehliadnite:

Exkluzívny kalendár TV Markíza - KLIKNI SEM!