4 svadby: Rozhodujúce finále!

10. 02. 2011 20:00 | Autor: Narcis

V piatok nás čaká veľkolepé svadobné finále s najzaujímavejšími momentami a vyvrcholením.! Ktorá zo štyroch neviest bola najkrajšia a jej svadba najzaujímavejšia a najzábavnejšia?

Vyberať pritom bolo z čoho: videli ste nielen rôzne štýly svadieb – typickú dedinskú, rozprávkovo-honosnú, či pravú východniarsku veselicu - ale aj rôzne typy neviest. Samozrejme, každá svadba bola v niečom iná a originálna a každá nevesta bola svojská. Ako sa vzájomne ohodnotia? Čo si budú vyčítať a čo chváliť? Aké bude resumé a ktorá z neviest získa odmenu v štýle luxusných medových týždňov za 3 500 eur na exkluzívnej svadobnej ceste? Ak ste sledovali predošlé 4 časti, určite si vaše sympatie získala tá či oná nevesta. Podarí sa vyhrať práve jej? To sa dozviete už v piatok, 11. februára v relácii 4 svadby o 18.00 h na Markíze!

Samozrejme, že sme zvedaví aj na to, ktorá nevesta a ktorá svadba sa páčila najviac vám, divákom. Preto sme pre vás pripravili možnosť hlasovať za tú svoju najoriginálnejšiu svadbu - klikni sem!


Pozrite si aj:
4 svadby a 4 rozhnevané nevesty
Veľkolepá svadba priamo v divadle!

Tradičná svadba Veroniky a Vladimíra

4 svadby: Východniarska svadba stojí za to!

Čo robili na svadbe hasiči?!?


4_svadby_po_-pia__22-26_11___18_00